header image

Aktualności

2023-06-26Partner Wydarzenia

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.

2023-06-25Festiwalu Nagród ciąg dalszy !!!

Tym razem fundatorem przedstawionych prezentów, które znajdziecie w każdym zestawie wręczanym zdobywcom miejsc na podium na długich dystansach, jest nasz wielokrotny partner firma ARSEN:

Nagrody:
  • doskonaly i niezawodny w usuwaniu tłustych plam i zabrudzeń płyn MEGLIO
  • praktyczna i niezbędna na co dzień, latarka "torebkowa" o bardzo mocnym strumieniu światła 100 lm
ARSEN - w imieniu własnym oraz zawodniczek i zawodników, którzy otrzymają te nagrody, dziękujemy !!!

Możecie nam wierzyć, lub nie, ale to naprawdę jeszcze nie koniec nagród w pakiecie

A na naszych listach startowych już ponad 300 osób !!!

2023-06-22Nagrody

W bogatym zestawie nagród, jaki otrzyma każdy zawodnik zaproszony na podium, na dystansach długich 11,3km, 21,1km, a także 42,195km odbierzecie między innymi takie oto prezenty.
Wyjątkowo praktyczne i wygodne koszulki z przędzy termoaktywnej, od marki GATTA oraz jedne z najmodniejszych klapki basenowe, ufundowane przez firmę KUBOTA !!!

Nie obawiajcie się - nie będziemy klapków wręczać " na oko" !!!

Podczas dekoracji otrzymacie symboliczny voucher, aby bezpośrednio po zejściu z podium, zrealizować go na stoisku Kubota, dobierając odpowiedni dla siebie rozmiar i dostępny kolor. Rozmiar koszulki natomiast, nasi fachowcy zdążą ocenić i przygotować, zanim zdążycie wejść na scenę !!!

2023-06-16Nagrody

Powoli, ale sukcesywnie będziemy prezentować poszczególne przedmioty i ich fundatorów, składające się na pełny pakiet nagród, jaki otrzyma każda zawodniczka i zawodnik, zaproszeni na podium. Na pierwszy ogień idzie prototyp przepięknej, okolicznościowej statuetki, aktualnie znajdującej się w fazie produkcji, której sponsorem jest firma STALKOP, zarządzana i należąca do Pana Dawida Koprewasa.

Jako organizator zawodów w Widawie, serdecznie dziękujemy, zarówno w imieniu swoim, jak i zawodników, którzy bedą mieli przyjemność i zaszczyt, odebrać to wyjątkowe i niepowtarzalne trofeum !!!


2023-05-30Dystans FITNESS

W tym roku start wyścigu na "10km" zlokalizowany będzie na linii METY, a co za tym idzie rzeczywisty dystans do przejechania będzie wynosił 11300 metrów. Tym samym grupa FITNESS wystartuje samodzielnie, bez zawodników z dystansu PÓŁMARATON. Jeżeli frekwencja na 11300 będzie wystarczająco wysoka, wyścig zostanie rozegrany jako jedny odbywajacy się na trasie w swoim przedziale czasowym.